VSTUPENKY

Charitatívny koncert pre deti a ženy na Ukrajine

Venue
Kino Úsmev
Kasárenské námestie 1
Košice, Slovakia
Tickets
About

27. 9 o 19:00
 

Košický tím Mareeny, spolu s Kinom Úsmev chce podporiť iniciatívu Jevhena Kozačuka a Milana Šabáka, ktorý už skoro rok hľadá možnosti podpory pre ukrajinské rodiny vojakov, ktorí bojujú na fronte.

 

Ako uvádza Milan: „veľmi sa mi páči výrok ukrajinského vojaka, ktorý vystihuje celú myšlienku prečo pomáham rodinám, ktoré stratili otca počas vojny. "Spoločnosť má prevziať zodpovednosť za vojaka, ktorý odchádza na front, tak ako on prevzal zodpovednosť za spoločnosť a odišiel bojovať v jej mene". Máme morálnu povinnosť postarať sa o ich deti, matky, pomôcť im prekonať túto stratu, a čo je nemenej dôležité, dať im najavo, že strata ich blízkeho človeka nebola márna, a my ako spoločnosť si to vážime a ceníme.“

 

Po návšteve vianočných Košíc minulý rok, výletoch a detských táboroch v Zakarpatí na Ukrajine, je v pláne predĺžený víkendový pobyt v októbri v Tatrách a na východnom Slovensku so sprievodným programom aj psychologickou podporou.

 

Na čo bude použitý výťažok z charitatívneho koncertu?

Na uhradenie zostávajúcej sumy na predĺžený víkendový pobyt v Tatrách a na východnom Slovensku pre matky s deťmi z Ukrajiny.

 

O pestrý hudobno-tanečný program sa postarajú hudobníci zo Slovenska, ako aj hostia z Ukrajiny.

 

Budeme sa na Vás tešiť vo veľkej sále Kina Úsmev v Košiciach 27. 9. od 19:00.

 

PROGRAM:
Anatolij Semen – akustická gitara a spev
Chris Ellys – spev a gitara
Tanečná skupina ukrajinských detí, ktorá vznikla v rámci projektu „Chips“ (Liga za duševné zdravie a Unicef)
Štefan Štec (spev), Dominik Maniak (husle) a Dominik Korytko (klavír)

 

Ďakujeme!